Podpowiadamy, jak obronić się przed kradzieżą damskiej torebki

Damska torebka już nie raz i nie dwa była celem złodzieja. Bez względu na to, czy żyjesz w małym, czy dużym mieście możesz na niego trafić. Kradzież często oznacza utratę pieniędzy, dokumentów osobistych, telefonu, drogich kosmetyków i innych cennych dla jej właścicielki drobiazgów. Kiedy torba damska jest nowa i oryginalna wtedy jeszcze bardziej będziesz odczuwać się jej utratę. Czy można temu zapobiec? Okazuje się, że jak najbardziej! O tym, jak można ustrzec się przed złodziejem przeczytasz w dzisiejszym wpisie. Zachęcamy do lektury, która może uratować Ci życie!

Torebka damska na celowniku współczesnego złodzieja

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi metody kradzieży, których jest coraz więcej. Do znanej nam z filmów szarpaniny ze złodziejem dochodzi zarówno na ulicach miast i wsi. Kieszonkowcy tylko czekają na źle zamkniętą torebkę damską… Okazuje się, że z biegiem lat powstała również subtelniejsza metoda kradzieży. Dziś by dotrzeć do pieniędzy wystarczy użyć fal radiowych! Dzięki nim złodziej może pozbawić Cię środków pieniężnych bez wywoływania większego zamieszania. Skanowanie danych z kart płatniczych i kredytowych staje się teraz coraz popularniejsze. Dlatego oprócz solidnej torebki damskiej, warto zaopatrzyć się w specjalny portfel skórzany z ochroną RFID. Taki portfel blokuje częstotliwości, które są wykorzystywane do pobierania elektronicznych danych.

Nie myśl tylko, że teraz złodzieje skupiają się tylko i wyłącznie na tej metodzie. Nic bardziej mylnego to tylko jedna z możliwych alternatyw, a stare przyzwyczajenia i ,,sprawdzone sposoby’’ są dalej kultywowane. Nie bez powodu statystyki policyjne potwierdzają, że nie brakuje u nas złodziei czekających na niedomkniętą torebkę damską w tłumie. Szczególnie kuszące pozostają źle noszone torebki, niedomknięte kieszenie, czy zupełnie otwarte torby po brzegi wypełnione zakupami.

Jak ustrzec się przed kradzieżą torby damskiej? Podpowiadamy!

Powinnaś wiedzieć, że gwarancją zminimalizowania ryzyka kradzieży jest odpowiednie noszenie torebki damskiej. W przypadku listonoszek damskich lepiej zrezygnować z zarzucania torebki do tyłu. W ten sposób nie masz kontroli, co właściwie dzieje się z Twoją listonoszką. Ta torebka damska na ramię powinna być noszona z boku na biodrze. W ten sposób w każdej chwili możesz chwycić swoją listonoszkę damską i wyrwać się złodziejaszkowi. Noszona z przodu damska listonoszka nie będzie łatwym łupem.

Poza tym pamiętaj, by Twoja torebka skórzana zawsze była dobrze zamknięta. Listonoszki skórzane mają często szerokie klapy, które zamykają wnętrze torby na klamrę bądź zatrzask. Korzystaj z tych dodatkowych zabezpieczeń, by czuć się bezpieczniej!

Zwróć uwagę również na sposób pakowania Twojej torebki. Okazuje się, że damskie torby w których na samym dnie chowa się portfel i inne cenne przedmioty trudniej okraść. Rób w ten sposób codziennie i nie daj się złodziejom.

Jaka torebka stawi opór każdemu złodziejowi?

Wybierając skórzaną torebkę postaw na model szyty z mocnej i twardej skóry. Szczególnie polecamy torebki damskie listonoszki szyte przez Paolo Peruzzi. To solidne i piękne torby, które ciężko będzie rozciąć lub wyszarpać spod ręki właścicielki. Warto postawić na modele tego producenta również ze względu na odporne na zerwania paski na ramię. Ich silne mocowanie uniemożliwia szybkie porwanie listonoszki damskiej z ramienia. Okazuje się, że cechą zabezpieczającą przed kradzieżą tych torebek są również ich zamki błyskawiczne. To odpowiednio wszyte zamki wysokiej jakości. Jeżeli będziesz pamiętać o ich zapinaniu to trudno będzie dostać się do pobocznych kieszonek.

Zamiast wybierając torebkę damską od pierwszego lepszego sprzedawcy kieruj się rozsądkiem. Szukaj rozwiązania, które pozwoli Ci zadbać o Twoje bezpieczeństwo w niepewnych czasach. Sporo takich znajdziesz w najnowszym asortymencie galanterii damskiej od Paolo Peruzzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *