Halloween

5 pomysłów na zaskakujące kostiumy na Halloween. Zachwyć wszystkich!

Halloween to święto, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze w Polsce. Jeszcze kilka lat temu niewielka grupa osób je świętowała, jednak aktualnie zdecydowanie stałe zyskuje na popularności. Najważniejszym elementem Halloween są przebrania. Jeżeli wybierasz się na imprezę o tematyce Halloween na pewno szukasz odpowiedniego stroju. Najmodniejsze aktualnie są oryginalne i nieoczywiste przebrania. Zaskocz innych i wyglądaj najlepiej na całej imprezie!

Postaw na dozę surrealizmu w Halloween

W ostatnim czasie bardzo modne są nieoczywiste przebrania na Halloween. Do tego rodzaju kostiumu warto podejść niekonwencjonalnie. Spróbuj przebrać się za jednego ze swoich znajomych. Będzie to zdecydowanie niekonwencjonalne rozwiązanie, które zaskoczy Twoich znajomych. Przebierając się za jednego ze znajomych obecnej na imprezie Halloween na pewno przysporzysz wszystkim obecnym wiele śmiechu. Lekka doza surrealizmu doda Waszej imprezie zabawnego charakteru. Baw się konwencją i wymyślaj różne konfiguracje. Możesz przecież przebrać się za starszą wersję kogoś innego, czy za mamę swojej koleżanki. Kreatywność nie zna granic i Twoi znajomi na pewno docenią niekonwencjonalne podejście do tematu stroju.

Przebierz się za postać z serialu

W Halloween warto przemyśleć przebranie się za postać z popularnego obecnie serialu. Nie zawsze musi to być bardzo skomplikowany, kunsztownie wykonany drogi kostium. Czasami wystarczy zwykły t-shirt w charakterystycznym kolorze i o specjalnym kroju. Może to być również jedno charakterystyczne dla konkretnej postaci akcesorium, które rozpoznają fani danego serialu lub filmu. Daj się ponieść swojej kreatywności i eksperymentuj z różnego rodzaju pomysłami. Możesz również połączyć wiele atrybutów należących do różnych postaci i przetestować w ten sposób spostrzegawczość swoich znajomych. Może to być element prowokujący wiele świetnych zabaw i ciekawych rozmów, dlatego warto dobrze przemyśleć swój strój na Halloween.

Stroje okolicznościowe na Halloween

Jeżeli w dniu Halloween planujesz krążyć z domu do domu aby straszyć swoich sąsiadów i innych mieszkańców swojego miasta prosząc o słodkości, warto przemyśleć wybranie stroju, który będzie charakterystyczny dla konkretnej grupy społecznej. Przebierz się za osobę dobrze znaną w wąskim kręgu, za kogoś kogo każda z odwiedzanych osób będzie skądś kojarzyła. Może to być chociażby burmistrz miasta, czy osiedlowy dziwak. Zastanów się jakie są ich najważniejsze cechy bądź atrybuty i wykorzystaj je do stworzenia swojego zaskakującego stroju na Halloween. W ten sposób wykażesz się kreatywnością i przetestujesz spostrzegawczość mieszkańców swoich najbliższych okolic. Z pewnością będzie to dla nich wielka frajda i dużo dobrej zabawy.

Przebierz się za przedmiot

Aby stworzyć unikatowy strój na Halloween, który zaskoczy wszystkich, którzy Cię zobaczą warto rozważyć przebranie się za przedmiot codziennego użytku. Może to być na przykład lampka nocna, stolik, krzesło, czy cokolwiek innego co tylko przyjdzie Ci do głowy. W przypadku takiego rodzaju stroju możesz dać ponieść się swojej fantazji. Możliwości są nieograniczone i możesz przebrać się właściwie za wszystko co zdołasz imitować. Wyobraź sobie, że Twojego sąsiada odwiedza na przykład wielka chodząca gaśnica. W Halloween wszystko jest możliwe i warto wykorzystać to święto do wytworzenia takich właśnie niecodziennych sytuacji, które Twoi przyjaciele będą wspominać jeszcze bardzo długo. Zorganizuj niezapomniane przyjęcie w swoim domu! Skorzystaj z naszego artykułu – pomysły na Halloween w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *